Waarom een Rashond met Stamboom?

De Raad van Beheer start eind september een uitgebreide campagne om de verschillen tussen rashonden met stamboom en honden zonder stamboom uit te leggen.

 

Daarbij benadrukken we de voordelen van de rashond met stamboom en stimuleren zo de aanschaf van deze honden. De Raad van Beheer heeft de afgelopen jaren samen met haar verenigingen en fokkers een scala aan maatregelen genomen om gezondheid en welzijn van rashonden met stamboom te verbeteren.

 

Inmiddels is het moment aangebroken om deze maatregelen en de voordelen die deze hebben voor de toekomstige rashondeneigenaar, voor het voetlicht te brengen. De komende maanden wordt de campagne verder voorbereid en onder andere bij onze leden getest. Vanaf eind september gaat de campagne live, zowel online als in gedrukte media.

 

Bron Raader, Nieuwsbrief Raad van Beheer. Deze en alle voorgaande edities van Raadar kunt u teruglezen op www.raadvanbeheer.nl/raadar

juli 16, 2015

Tags: , , ,